Logo
Honda Gold Wing 1800

Nowa Honda Gold Wing 1800

Honda długo kazała czekać na króla turystyków, ale po ładnych paru latach wreszcie wyszedł na światło dzienne. Gold Wind 1800 będzie rywalizował o miano najlepszego luksusowego turystyka. 

Honda Gold Wing 1800 Honda Gold Wing 1800

Motocykl zdecydowanie odświeżono stylistycznie. Z przodu spotkamy się z w pełni LED-owym reflektorem. Do napędu posłuży dobrze znany 6-cylindrowy silnik typu bokser o pojemności 1800 cm3. Dzięki zmianom w oprogramowaniu oraz 2-sprzęgłowej skrzyni DCT jednoślad powinien prowadzić się jeszcze wygodniej. 

Na pokładzie nie zabraknie najnowszej technologii obsługiwanej dzięki centrum dowodzenia niczym iDrive w BMW. Honda również występować będzie w wersji bagger F6B, czyli jako bezpośredni konkurent dla bawarskiego producenta. Są to motocykle najwyższej klasy. 
Honda Gold Wing 1800

2017-10-03 - F. Michalak

2

Komentarze do:
Nowa Honda Gold Wing 1800

marcel_ka 2017-10-29 19:24

Jedno trzeba im przyznać - widać, że w projekt włożono masę czasu, aby zapewnić komfort jazdy nie tylko kierowcom, ale również współpasażerowi. I to bardzo fajne z ich strony, bo jazda powinna być komfortowa dla wszystkich :-). __________ https://gmoto.pl/

Kedzior 2017-11-20 07:35

Tak tak,włożono masę pracy i kiczu montując i tu uwaga...poduszkę powietrzną dla kierowcy...ile w tym bezpieczeństwa a ile chwytu,,,Volwo jako pierwsze na świecie wprowadziło pasy bezpieczeństwa,oznacza to że jest to auto najbezpieczniejsze!!!,wcale nie było tylko prekursorem,a czy montaż poduszki powietrznej w motocyklu ma jakikolwiek sens poza marketingowym.Honda tworzy od wielu lat takie "kredensy" z ogrzewaniem ,tak tak ten motocykl ma nawiewy powietrza ;-)) są skuteczne w ciepłe dni;-)) teraz poduszka powietrzna, a a jakiś czas zapewne szybkie połączenie z nie wiem NASA...i te antenki kiczowaty twór przypominający wiejski agrotuning.Polecam wszystkim bufonom ten motocykl,nadje się do lanserki i dla pozerów.