Logo
Game Over Cycles

Game Over Cycles zdobyło nagrody podczas European Bike Week

Podczas zakończonego w miniony weekend największego w Europe zlotu motocyklowego - European Bike Week, polska firma Game Over Cycles w dwóch konkursach przeprowadzonych podczas imprezy zdobyła trzy nagrody.

Game Over Cycles Game Over Cycles

W konkursie "Custom Bike Show", zorganizowanym na EBW przez markę Harley-Davidson, zbudowany przez GOC dla Hard Rock Cafe Kraków customowy Cafe Racer (Harley-Davidson Sporster 883) zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Sportster" oraz prestiżową nagrodę publiczności - People's Choice Award. Maszyna została również wyróżniona w konkursie zorganizowanym przez firmę Custom Chrome Europe - jednego z największych w Europie dostawców części do motocykli marki Harley-Davidson. W Custom Chrome Europe Faaker See Championship motocykl z Polski zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley”.

Customowy Cafe Racer dla  Hard Rock Cafe Kraków to maszyna łącząca świat motoryzacji ze światem muzyki. Koncept ten objawia się obecnością w konstrukcji elementów wyglądających jak instrumenty lub sprzęt muzyczny, a zarazem będących w pełni funkcjonalnymi częściami motocykla. „Muzycznymi” elementami konstrukcji są m.in.:
  • tylny wahacz imitujący gryf od gitary
  • pełne koła, na których wytoczone są ścieżki, jak na płytach winylowych
  • siedzenie skórzane, na którym jest wytłoczony zapis nutowy refrenu piosenki „ Highway to hell” zespołu AC/DC
  • filtr powietrza w kształcie mikrofonu
  • osłona cewek w kształcie gitary zawierająca mechanizmem ssania, w którym wajcha tremolo jest mechanizmem do zaciągania ssania w gaźniku
  • skrzynka na akumulator w kształcie wzmacniacza
  • układ wydechowy z regulacją dźwięku
  • dźwignia zmiany biegów imitująca wyglądem ramię gramofonu
Konkursy na European Bike Week były pierwszy publicznym pokazem motocykla, a oficjalna premiera maszyny jest zaplanowana na 21 października w Hard Rock Cafe w Krakowie.
Game Over Cycles Game Over Cycles
European Bike Week to największy festiwal motocyklowy w Europie i jeden z największych na świecie. Impreza jest organizowana od 1998 roku w austriackiej miejscowości Faaker-See i według danych organizatorów w 2015 roku wzięła w nim udział rekordowa liczba 125 000 osób oraz 85 000 motocykli z całego świata. Jej patronem jest najsłynniejsza firma motocyklowa świata - Harley Davidson.
Game Over Cycles Game Over Cycles
Działająca w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy firma Game Over Cycles po raz czwarty wzięła udział w European Bike Week i po raz czwarty zdobyła nagrodę publiczności. Pełny wykaz nagród zdobytych przez polską firmę na imprezie prezentujemy poniżej:

2012: Chopper GOC - Nagroda publiczności „People's Choice Award” (Harley-Davidson Custom Bike Show)
2013: Behemoth Bike - Nagroda publiczności „People's Choice Award” oraz drugie miejsce w kategorii "Radical" (Harley-Davidson Custom Bike Show)
2015: The Recidivist - Nagroda publiczności „People's Choice Award” oraz pierwsze miejsce w kategorii "Custom" (Harley-Davidson Custom Bike Show)
2016: Hard Rock Cafe Bike - Nagroda publiczności „People's Choice Award” i pierwsze miejsce w kategorii "Sportster" (Harley-Davidson Custom Bike Show) oraz pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley” (Custom Chrome Europe Faaker See Championship).

2016-09-12 - A. Miklewska

1

Komentarze do:
Game Over Cycles zdobyło nagrody podczas European Bike Week

dziadu 2016-09-14 23:03

pice tym rozwiezie